Gorąco? Aż ceny topnieją! Wskakuj na wyprzedaż letnią.

Lista naszych lokali

Skup elektroniki i sprzętu RTV / AGD

A może chcesz nabyć dobrej jakości sprzęt RTV lub AGD, instrumenty muzyczne albo artykuły kolekcjonerskie? Zajrzyj do nas.

Znajdziesz tu wiele interesujących przedmiotów,które możesz nabyć nawet za pół ceny. Zakupy u nas są szybkie, tanie i bezpieczne.

Znajdziesz nas w miastach takich jak Kościan, Rawicz, Głogów, Wolsztyn, Lubin, Polkowice, Trzebnica, Oleśnica, Poznań, Ostrów Wlkp, Krotoszyn, Grodzisk Wlkp, Jarocin, Gostyń, Wschowa.


Skup złota, srebra i wartościowych przedmiotów


Jeśli masz wątpliwości czy to właśnie nam chcesz sprzedać swoje przedmioty; przyjdź do jednego z naszych punktów, które mamy w województwie wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim, a na miejscu dowiesz się ile wart jest Twój przedmiot.  Taka wycena nie jest zobowiązująca. Jest natomiast bezpłatna i jest dobrym rozwiązaniem jeśli chcesz wcześniej rozwiać swoje wszelkie obawy.
L66 to skup i sprzedaż. Możesz również u nas kupić, któryś z oferowanych przez nas przedmiotów. Jako nieliczni oferujemy produkty z naszego asortymentu nawet za połowę ceny.
Co ważne, jako nieliczni oferujemy gwarancję rozruchową. Więc jeśli po zakupie u nas jakiegoś przedmiotu dojdzie do wykrycia wady ukrytej to osobiście zajmiemy się naprawą danej wady, oczywiście nie poniesiesz przez to żadnych kosztów finansowych. Nawet jeśli okazałoby się, że nie można naprawić danego przedmiotu to bez problemu wymienimy go na inny, a jeśli to nie będzie Cię interesować to oddamy Ci pieniądze za zakupiony wcześniej produkt.