Witaj w L66 ! Kupujesz, czy sprzedajesz ?

L66 Skup-Sprzedaż Trzebnica, ul. Kościelna 2/4


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Trzebnica
  • Ulica: ul. Kościelna 2/4
  • Miasto: 55-100 Trzebnica
  • Telefon: 508 621 558
  • E-mail: koscielna2@L66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 9-21
  • Sobota: 9-21
  • Niedziela: 9-21 Tylko handlowe

L66 Trzebnica to miejsce, które powinien znać każdy mieszkaniec miasta. Można tutaj zyskać dodatkowe pieniądze, sprzedać niepotrzebne przedmioty albo kupić wysokiej jakości sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Skup złota Trzebnica

Zachęcamy do skorzystania z opcji takich jak skup złota, sprzętu elektronicznego czy telefonów. Naszą specjalizacją jest skup złota inwestycyjnego ( w tym skup złotych monet i sztab). Ponadto zajmujemy się także skupem złotych pierścionków oraz wszelkiego rodzaju biżuterii. Choć wśród naszych klientów jest wielu, którzy sprzedają swoje rzeczy ze względu na potrzeby finansowe, jest też spora grupa osób, które chcą uwolnić się od niepotrzebnych rzeczy zajmujących miejsce w domu. Jeśli posiadają Państwo używany sprzęt RTV lub sprzęt sportowy, meble lub dekoracyjne dodatki, które tylko stoją i kurzą się zachęcamy do dowiedzenia naszego oddziału w Trzebnicy. Chętnie przyjmiemy używane złoto ale także inne przedmioty. Odsprzedając je zyskają Państwo miejsce w domu i dodatkową gotówkę.

 

Sprzedaż złota i elektroniki

Nasz oddział to także miejsce, w którym można kupić sprzęt elektroniczny, telefony komórkowe, biżuterię, sprzęt sportowy i dekoracje domowe. Produkty dostępne w naszym sklepie są doskonałej jakości a ich niewątpliwą zaletą jest niska cena. Wiele modeli biżuterii dostępnej w naszym oddziale wykonana była na zamówienie, dzięki czemu jest unikatowa i niepowtarzalna. Jeśli chcą Państwo wymienić stary sprzęt na nowy albo szukają niezwykłego prezentu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. L66 w Trzebnicy to miejsce, o którym warto wiedzieć. Nasza oferta jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Cennik obowiązujący w naszym oddziale jest bardzo korzystny zarówno dla sprzedających jak i kupujących złote przedmioty.