Witaj w L66 ! Kupujesz, czy sprzedajesz ?

L66 Skup-Sprzedaż Poznań, ul. Główna 49/2


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Poznań
  • Ulica: ul. Główna 49/2
  • Miasto: 61-007 Poznań
  • Telefon: 539 521 832
  • E-mail: glowna49@L66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 9-21
  • Sobota: 9-21
  • Niedziela: 9-21 Tylko handlowe

L66 Skup Sprzedaż Poznań

L66, który mieści się w Poznaniu przy ulicy Głównej 49/2 jest lokalem czynnym od 9 do 21. 

Nasz profesjonalny personel regularnie przechodzi wiele szkoleń kwalifikacyjnych, by móc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Stale podnosimy jakość naszego obiektu i naszych usług. Zawsze będziemy gotowi, by stanąć na wysokości zadania i zaoferować Ci usługi, z których będziesz zadowolony.


Skup złota

Oferujemy bardzo dobry cennik, co potwierdzają nasi klienci. Można nas odwiedzić i przynieść wyroby, które wolicie wymienić na gotówkę. Monety kolekcjonerskie czy sztabki złota są również mile widziane. Nie ograniczamy się tylko do tego, ponieważ równie chętnie skupujemy telefony, sprzęt elektroniczny, AGD, czy RTV.  Warto nas odwiedzić i zapytać o wycenę przedmiotów. Bardzo możliwe jest, że w swoich domach posiadają Państwo rzeczy, których nie używają, a są w bardzo dobrym stanie. Dzięki temu mogą Państwo zyskać dodatkową gotówkę. 

Sprzedaż złota i elektroniki 

L66 Skup Sprzedaż Poznań to również, nie zapominajmy punkt handlowy. Oznacza to, że mogą Państwo kupić u nas wiele rzeczy. Jeżeli poszukują Państwo telefonu, telewizora, smartwatcha i wielu innych produktów, których nie jesteśmy w stanie wymienić- zapraszamy w odwiedziny. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo coś dla siebie. A przy okazji możemy ponegocjować cenę. 

Do L66 w Poznaniu można zgłosić się nawet z niesprawnym telefonem czy tabletem, ponieważ nawet taki przedmiot rozważymy do skupu. Nasz personel na pewno będzie
starał się znaleźć takie rozwiązanie, które będzie atrakcyjne dla obu stron. 

Dodatkowo w naszym sklepie L66 w Poznaniu można skorzystać z serwisu pogwarancyjnego. Możesz dostarczyć nam dowolny sprzęt elektroniczny, który uległ uszkodzeniu. W naszym serwisie pracuje grupa doświadczonych specjalistów. Naprawiamy urządzenia wszystkich marek. Wymieniamy wyświetlacz, ekran, głośnik czy nawet porty. Ponadto możemy uratować Twój sprzęt elektroniczny, który uległ zalaniu.