Witaj w L66 ! Kupujesz, czy sprzedajesz ?

L66 Skup-Sprzedaż Kalisz, ul. Śródmiejska 33


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Kalisz
  • Ulica: ul. Śródmiejska 33
  • Miasto: 62-800 Kalisz
  • Telefon: 788 957 662
  • E-mail: srodmiejska33@L66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-21
  • Sobota: 8-21
  • Niedziela: 8-21 Tylko handlowe

L66 w Kaliszu

Skup złota i elektroniki

Możemy zaoferować Ci skup przyniesionych przez Ciebie przedmiotów. Specjalizacją naszego L66 w Kaliszu jest skup złota. W naszej ofercie jest zarówno skup złota inwestycyjnego jak i skup biżuterii. Możesz śmiało przynieść do nas każdy przedmiot wykonany ze złota, a nasi pracownicy wycenią go i od Ciebie kupią. To jednak nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Jeśli nie interesuje Cię skup złotych monet i sztab a złota biżuteria jest Ci zbyt droga zawsze możesz przynieść do nas inne przedmioty. Oferujemy także skup zegarków oraz elektroniki. Możesz do nas przynieść również sprzęt sportowy, którego już nie potrzebujesz albo artykuły RTV i AGD. Niezależnie z czym przyjdziesz nasi pracownicy wycenią przedmiot i doradzą co możesz z nim zrobić.

Sprzedaż biżuterii i elektroniki

L66 Kalisz to skup złota i srebra a także skup złotych pierścionków czy elektroniki. Jednakże zapraszamy też wszystkich tych, którzy chcą kupić złoto w przystępnej cenie. Przede wszystkim zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą złotej i srebrnej biżuterii. Mamy w niej pierścionki, bransoletki, łańcuszki oraz inne wyroby jubilerskie. Większość z nich to wyroby jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Doskonale sprawdzą się w roli upominku dla bliskiej osoby. Jeśli natomiast chcesz wymienić stary telefon na nowszy model albo zależy Ci na zakupie sprzętu sportowego za nieduże pieniądze to zapraszamy do nas.


 

L66 to miejsce, które warto znać. Cennik na używane złoto jaki posiadamy jest dla klientów niezwykle korzystny. Oddział w Kaliszu to także miejsce, gdzie można kupić piękną biżuterię, wysokiej jakości sprzęt elektroniczny a także niestandardowe dekoracje do domu. Odwiedź nas i sam przekonaj się, że było warto.